O nás

História spoločnosti

Vznik firmy sa datuje od januára 1994. Začal som s písmomaliarstvom, ale veľmi rýchlo som pochopil, že z dlhodobého hľadiska nie je možné bez technického vybavenia plniť vysoké nároky zákazníkov ani kvalitatívne a ani kvantitatívne.

Pod názvom MultiMedia s.r.o. spoločnosť funguje od roku 2004. V silnej konkurencii reklamných spoločností sme si vybudovali dobré meno vďaka kvalitne prevedenej práci, primeranej cene našich výrobkov a služieb a v neposlednej rade vďaka dennodennej tvrdej práci. K spokojnosti zákazníkov v nemalej miere prispieva aj komplexnosť našich služieb ako je poradenstvo, grafický návrh, cenová ponuka, výroba a montáž.

V roku 2008 sme kúpili budovu býv. STS v dezolátnom stave, aby sme v nej po veľkej rekonštrukcii od roku 2012 ponúkli našim zákazníkom maximálne pohodlie pri výbere z našich prác a služieb. Momentálne kancelárske a výrobné priestory zaberajú 480m2 a ďalších 300m2 je pripravených na ďalšie využitie. Disponujeme vlastným parkoviskom pre 12 osobných áut.

Podstatnú časť zákaziek realizujeme vo vlastnej réžii, čo má v konečnom dôsledku vplyv na rýchle dodávky za čo najlepšie ceny. Nie sme reklamná agentúra, ktorá robí všetko, ale v skutočnosti je len sprostredkovateľom prác. My sme priamy výrobca reklamy. Dúfam, že nami ponúkané služby, poradenstvo a priaznivé ceny Vás oslovia a stanú sa dobrým východiskovým bodom pre obojstranne výhodnú spoluprácu.

Služby a nami dodávané výrobky nájdete podrobnejšie na našich webových stránkach. Ak sa chcete s nami stretnúť a zistiť v čom Vám vieme pomôcť, tak prosím len do toho. Kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo ešte lepšie osobne.

Ak ste sa dočítali až sem, tak Vám veľmi pekne ďakujem a verím, že sa stanete našim spokojným zákazníkom.

 

S pozdravom

Tibor Gazsó
konateľ spoločnosti